Minimalistická dokonalosť


Keď sa povie ATT, asi každému sa vyjavia malé diskrétne krabičky s anténkami a kolieskom s magnetmi. Dobre známe signalizátory, medzi kaprármi veľmi obľúbené kúsky, sú na trhu už nejaký ten rok. Od svojho debutu sa prakticky nezmenil ich vzhľad. Samozrejme sú tu aj nové modely s priehľadným telom a podsvieteným kolečkom.

Prečo ich vlastne kaprári tak milujú? Sú malé, vodotesné, bez reproduktora, bez gombíkov, minimálne, jednoducho spoľahlivé. Dve anténky so slotom na betalight držia prúty bezpečne na mieste. Jedna LEDka na signalizáciu záberu, poprípade pod priesvitným kolečkom. Zapínajú a vypínajú sa jednoduchým nasadením krytu, ktorý sa k nim štandardne dodáva. 

Môžete ich na dni ponoriť do vody a stále budú pracovať bez problému. K signalizátorom sa dá dokúpiť aj jednoduchý spoľahlivý príposluch. Tu na výber je tiež z dvoch modelov. Jeden štandardný a druhý „deluxe“ ktorý má väčšiu anténku pre zvýšený dosah.

Ak máte radi si signalizátory upravovať na výber je tu naozaj veľa možností. Máte na výber zmenu farby LEDky, koliesok s inou farbou a rôznym počtom magnetov, s ktorými sa jednoducho nastavuje citlivosť signalizátorov. Je možnosť im vymeniť telo na tzv. crystal case, čo je vlastne priehľadné telo signalizátora. Hlavnou výhodou však stále ostáva ich jednoduchosť, spoľahlivosť a diskrétnosť. Sú kaprári, ktorý preferujú minimálne zvuky a svetelné efekty pri vode, na čo sú tieto signalizátory stvorené. Na príposluchu je možnosť nastavenia signalizovania vibráciami, takže ak máte radi ticho pri vode tento prístroj je pre vás. 


Pozitíva:

Jednoduchosť, bez tlačidiel, vodotesné, spoľahlivé, malé, slot na betalight, nastavenie citlivosti.

Negatíva:

Bez reproduktora, nerozoznáva padák, typ batérie, 

Oplatí sa? = Áno

V jednoduchosti je sila! Nič viac, nič menej. Určite vydržia aj pád atómovej bomby.

Ceny:

SK: 87,49 Eur za základný model/kus. Príposluch: 99,99 Eur tj. 275 Eur za 2+1 set

UK: 200 Eur za 2+1 set