Korda Basix Tackle Box


Koncom minulého roka sme sa dočkali produktov rady Basix od Kordy, ktorá je namierená na kaprárov, ktorí nechcú zbytočne míňať svoje peniaze na drahé, alebo nekvalitné veci. Rada Basix, ako už aj z názvu vyplíva je základnou (budget) radou produktov od Kordy, čo však neznamená, že zaostáva v kvalite. Práveže tu nájdeme už neodmysliteľnú Korda technológiu, ktorá pramení v ich filozofii funkčnosti. Jedným takýmto produktom je práve nový Tackle Box z radu Basix. Šikovná kompaktná krabička na uloženie svojich pomôcok pre kaprárov, prípadne aj plavačkárov. Ponúka však o niečo viac priestoru ako Tackle Safe.
Krabica je vyrobená z kvalitného zeleného plastu. Dvierka sú tiež plastové no s miernou priehľadnosťou. Disponujú už klasickou mierkou na vymeriavanie montáží a logom Kordy na vonkajšej strane. Zámok dverí v tomto prípade je riešený dvoma klipmy a nie magnetmi ako je to v prípade Korda Tackle Box-u.

Krabička má dve väčšie priehradky a jednu podlhovastú, v ktorej sa nachádza vyberateľný zásobník na 8 nadväzcov. Pod zásobníkom nájdeme ešte priestor na uloženie dlhších pomôcok. Trocha však zamrzí, že hlavné priehradky nemajú dostatočnú hĺbku na ukladanie hranatých produktov na výšku ako sú napr. Kamakura háčky alebo pletenky od Kordy. No aj tak je tu dostatočné množstvo miesta pre materiály potrebné k vytváraniu nadväzcov a montáží. Vo vnútornej časti dvierok sa nachádza 21 zatvárateľných priehradok rozličnej veľkosti. Sem si môžeme odkladať menšie súčasti potrebné k montážam. Ako je to už u Kordy štandardom, v balení nájdeme aj set nálepiek na označenie si priehradok a piny na prichytenie montáží.


Vonkajšie rozmery: 24,2 x 13,4 x 5,7cm

Rozmery velkých priehradok: 11,5 x 7,5 x 3,6cm