Doprava a platba

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode ako aj cenník za dopravu kuriérskej služby.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O PLATBE A DODANÍ TOVARU

Spôsob objednávania:

1. elektronicky na stránke: www.carpdiaries.sk

3. telefonicky na čísle do predajne: +421 … … …

4. e-mailom na: eshop@carpdiaries.sk

MOŽNOSTI PLATBY

V hotovosti, platobnou kartou pri osobnom odbere

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej kamennej predajni osobne, okrem toho, že ušetríte na poštovnom, môžete objednávku uhradiť v hotovosti, platobnou kartou alebo darčekovými poukážkami. (Upozornenie: Pri platbe darčekovými poukážkami vopred upozornite obsluhujúci personál). Bližšie informácie Vám radi poskytneme priamo v predajni.

NA DOBIERKU

Vaša objednávka je zaslaná poštou alebo kuriérskou službou na Vami zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Pri objednávkach do zahraničia, si vopred dohodneme podmienky, spôsob dodania a platby.

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

GLS kuriérska služba:

Doručenie balíka / 24 – 48h……………….do 40,00€ / max.30 kg………………………………….. 4,00€ s DPH

Doručenie balíka / 24 – 48h……………….nad 40,00 € / max.30 kg………………………………… ZADARMO

Doručenie balíka / 24 -48h………………..nad 30 kg – príplatok……………………………………… 4,00€ s DPH

DORUČENIE DO ZAHRANIČIA

Pre doručenie tovaru mimo územia Slovenskej Republiky prepravné účtujeme podľa aktuálneho cenníka kuriérskej služby GLS. O presnej cene dopravy do zahraničia Vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom. Po uhradení prevodom na náš účet, Vám bude obratom zaslaný tovar.

Česká republika

GLS kuriérska služba:

Doručenie balíka / 48 – 72h………………………………………………………………………………………8,50€ s DPH

(*Tovar je expedovaný do zahraničia až po uhradení faktúry za objednávku, platba na dobierku do zahraničia nie je možná)