GARDNER BAIT SCREWS

Pri chytaní kaprov na Pop-Up nástrahy poznáme niekoľko techník viazania montáží. Momentálnym trendom je „zaslúžene“ Ronnie Rig. Obratlík so skrutkou od firmy Gardner je ideálny pre viacero typov montáží ako D-Rig, Slip-D Rig aj Ronnie. Popky dokonale udrží na montáži a zaisťuje dokonalú rotáciu nástrahy bez zamotania. 3 veľkosti po 10ks. Cena 4,99 Eur.

GARDNER MUGGA

Háčky Gardner Mugga už asi každý pozná. Ich legendárna ostrosť a chytľavosť je bezpochyby nesporná záležitosť. Teraz však máme možnosť vyskúšať ručne doostrené háčky Jasonom Haywardom, ktorý je popredným propagátorom tejto činnosti v UK. Doostrené háčky sú opatrené gumenými záražkami na zaistenie ostrosti. Balené po 10ks. Cena 10,63 Eur.

ATT PULSAR TORCH

Čelovka je jednou z vecí, bez ktorej sa na viacdňovej rybačke tažko zaobídeme. A kvalitnú je takisto tažko nájsť na trhu. Čelovka od firmy ATT spĺňa naozaj všetko, čo môžeme od čeloviek očakávať. Má slušnú výdrž akumulátora, mikro USB nabíjanie, červené svetlo na nočné viazanie montáží, ktoré nepriťahuje hmyz. Dve úrovne intenzity svetla bez zbytočných preklikávaní. Cena 24,99 Eur.


LOPATKA SCOOOP

Vyznávači Spombovania majú určite „príjemné“ spomienky na nakladanie kŕmenia do Spombu. Lopatka Scooop je vyrobená presne pre tých čo si nechcú špiniť ruky a prúty. Pasuje presne na Medium Spomb. K lopatke dostávate zdarma aj kvalitný neoriginálny Spomb. Vhodný aj pre tekuté kŕmenia. Cena 9,90 Eur.

CAMO CARPERS

Nikto asi netúži po vôni mokrého podberáku, prípadne vážiaceho saku nechaného v aute niekoľko dní. Camo Carpers vymysleli štýlové osviežovače do áut „Hook Line & Stinkers“ v podobe Boiliesu na háčku dostupné v piatich vôňach, ako aj náhradné voňavé „boiliesy“ a tekuté posilňovače vône. Cena 6,99 Eur.

POSEIDON ROD SAFE

Bezpečnosť vybavenia je prvoradá vec mnohých kaprárov, hlavne ak berieme do úvahy, že kaprárina nie je lacná záležitosť. Na zabezpečenie prútov pred „utečením“ pri razantnom zábere nám v tom pomôže zamykacia rohatinka od Poseidon Angelsport v dvoch veľkostiach 12-17 mm (shrink) a 18-23 mm (korok). Cena 24,99 Eur.